Szafy na wymiar

Szukasz nowoczesnej, a jednocześnie funkcjonalnej szafy na wymiar? Jeśli zastanawiasz się, jak zaaranżować przestrzeń w swoim domu, a także jak odpowiednio wygospodarować każdy metr w pomieszczeniu, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą szaf na wymiar w Krakowie. Stworzymy projekt z myślą o Twoich potrzebach, uwzględniając Twoje preferencje. Zapewniamy doradztwo na najwyższym poziomie, pomagając w doborze odpowiedniej szafy: wnękowej, przesuwnej lub do zabudowy. To do Ciebie należy wybór. Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego szafa na wymiar jest lepsza niż gotowa?

Gotowe szafy dostępne w salonach meblowych mają określone wymiary, przez co nie zawsze pasują do danej przestrzeni. Po wstawieniu ich do pomieszczenia zazwyczaj pozostaje puste miejsce z góry lub boku, które trudno wypełnić czymś innym… chyba że kurzem, ale on sam chętnie gromadzi się w takich zakamarkach. Jeśli nie możesz już dłużej patrzeć na nieużytkowaną strefę w swoim pokoju, szafa na wymiar będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Jej wykonanie oczywiście swoje kosztuje, ale taki personalizowany mebel pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać przestrzeń, którą dysponujesz. Dzięki niemu wypełnisz wnękę w pokoju czy skos na poddaszu, które w innym przypadku raziłyby pustką.

Decydując się na szafę na wymiar, możesz również swobodnie decydować o jej kolorystyce, aby idealnie wpasować ją w otoczenie. Nie ograniczają Cię barwy we wzornikach przygotowanych przez producentów – nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał taki kolor, który naprawdę najbardziej Ci pasuje. Co więcej, front mebla może mieć inną barwę, a korpus inną. Kolejną zaletą szaf na wymiar jest możliwość decydowania o ich wnętrzu. Składając zamówienie, samodzielnie określasz liczbę półek oraz ich rozstawienie, a także elementów dodatkowych, takich jak kosze czy drążki. Tak przygotowana szafa jest idealnie dopasowana do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Nie musisz iść na żadne kompromisy, bez których na pewno nie obyłoby się w przypadku gotowych mebli.