Wizualizacje wnętrz

Wizualizacja wnętrza to graficzna propozycja tego, jak będzie w przyszłości wyglądał wystrój domu, mieszkania lub pojedynczego pomieszczenia. Bez niej większości osób bardzo trudno wyobrazić sobie, jak będzie prezentować się projektowane wnętrze. Wizualizacje zapewniają możliwość dokonywania zmian i ulepszeń na etapie projektowania wnętrza oraz umożliwiają jego obejrzenie z każdej perspektywy.

Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie wizualizację każdego rodzaju pomieszczenia: salonu, kuchni, sypialni, łazienki czy pokoju dziecięcego. Bez problemu wykonamy także wizualizację biura, restauracji, kawiarni czy lokalu o dowolnym innym przeznaczeniu. Dzięki znajomości stylów wnętrzarskich możemy zwizualizować wnętrze urządzone w każdym stylu: od klasycznego przez prosty skandynawski aż po subtelnie surowy industrialny.

Pamiętaj jednak, że wizualizacja to nie projekt, a narzędzie wspomagające projekt. Wykonuje się ją na końcowym etapie prac projektowych i stanowi swego rodzaju wisienkę na torcie, która podsumowuje wcześniej zrealizowane działania.

Wizualizacje wnętrz dla deweloperów i pośredników nieruchomości

Wizualizacje wnętrz to świetne narzędzie marketingowe uatrakcyjniające ofertę i wspomagające sprzedaż. Pozwalają one na pokazanie klientom, jak może prezentować się wnętrze ich nowego domu lub mieszkania jeszcze przed pierwszym wbiciem łopaty. Niewielu klientów umie czytać rysunki techniczne, a jeszcze mniej potrafi wyobrazić sobie na ich podstawie, jak będzie wyglądać wnętrze ich przyszłego własnego M. Oglądając estetyczną wizualizację, nie będą oni mieli z tym żadnego problemu. Dzięki temu przekonają się, czy dana przestrzeń w pełni odpowiada ich potrzebom i szybciej podejmą decyzję o zakupie, a Ty będziesz mógł zrezygnować z kosztownego urządzania lokali pokazowych.

Wizualizacje – łazienka 8 m2

Wizualizacje – kawalerka 26 m2 z antresolą

Wizualizacje- mieszkanie 33 m2, 2 pokoje

Wizualizacje – mieszkanie 60 m2, 2pokoje

Wizualizacje – mieszkanie 75 m2, 3 pokoje

Wizualizacje – mieszkanie 26 m2, 2 pokoje