Meble na wymiar – Kraków

Potrzebujesz szafy na wymiar? Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą firmę!

Zwykle trudno jest zrealizować indywidualny pomysł na wnętrze, mając do dyspozycji wyłącznie gotowe meble – nawet jeśli ich wybór jest w dzisiejszych czasach naprawdę szeroki. Rozwiązaniem tego problemu są meble na wymiar, które możesz zamówić w naszej firmie. Dzięki nim optymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń, a jednocześnie przystosujesz pomieszczenie do swojego trybu życia i poczucia estetyki. W ramach współpracy możemy zaprojektować, skompletować i zamontować w wybranym przez Ciebie miejscu funkcjonalne, trwałe i stylowe meble na wymiar do wszystkich rodzajów pomieszczeń:

  • kuchni,

  • sypialni,

  • łazienki,

  • garderoby,

  • salonu,

  • biura,

  • i innych.

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na pełną przejrzystość całego procesu zamawiania mebli na wymiar. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb wykonamy niezbędne pomiary i szkice. Następnie stworzymy projekt koncepcyjny z proponowanym rozmieszczeniem mebli oraz wykaz elementów i kosztorys. W kolejnym etapie przygotujemy plan prac definiujący sposób i czas realizacji. Po zaakceptowaniu przez Ciebie założeń projektu i podpisaniu umowy zajmiemy się realizacją zamówienia. W razie wystąpienia jakichkolwiek nieprzewidzianych okoliczności skontaktujemy się z Tobą w celu skonsultowania dalszych działań. Gdy meble będą już gotowe, umówimy się na dogodny termin montażu.

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar?

Meble na wymiar to sposób na optymalne wykorzystanie przestrzeni, ale nie tylko. To także gwarancja niepowtarzalnego wnętrza – wszystkie meble są stworzone tylko dla Ciebie i w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki meblom na wymiar do łazienki, kuchni czy sypialni możesz niemal dowolnie zaaranżować każde pomieszczenie. Puść wodze fantazji i stwórz z nami meble, które będą odzwierciedleniem Twoich preferencji w zakresie stylu i estetyki. Wybierz materiały i kolory, które najbardziej Ci pasują, oraz zdecyduj o stylu, kształcie i wykończeniu poszczególnych elementów. Dzięki temu otrzymasz dokładnie takie meble, jakich oczekujesz, co pozwoli Ci wykreować wokół siebie dokładnie taką przestrzeń, jak chcesz.

Inne nasze usługi