O firmie Home Finish

Firma Home Finish oferuje kompleksowe usługi remontowo–budowlane dla Klientów z Krakowa i okolic. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno tych inwestorów, którzy wybudowali nowy dom lub kupili nowe mieszkanie i potrzebują je wykończyć, jak i tych, którzy planują coś zmienić w obecnych czterech ścianach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, opracowując najkorzystniejszy dla Klienta plan działania. Poszczególne prace wykonują nasi doświadczeni fachowcy, którzy używają niezawodnego sprzętu.

Etapy współpracy z firmą Home Finish

Etapy współpracy z firmą Home Finish to:

 • wykonanie projektu,

 • dobór odpowiednich materiałów,

 • prace wykonawcze.

Priorytetem jest dla nas wizja naszych Klientów, którą konfrontujemy ze stanem faktycznym oraz możliwościami danego obiektu. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Możemy pochwalić się licznymi pomyślnie zrealizowanymi zleceniami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W zakres naszej oferty usług remontowo-budowlanych wchodzą między innymi:

 • remonty domów i mieszkań,

 • remonty biurowców i lokali usługowych,

 • adaptowanie pomieszczeń gospodarczych,

 • wykonywanie instalacji elektrycznych, poszerzone o realizację niezbędnych pomiarów,

 • wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych,

 • prace malarskie i tapetowanie,

 • montaż ścian gipsowo-kartonowych,

 • montaż sufitów podwieszanych,

 • układanie paneli podłogowych.

Możesz też liczyć na zrealizowanie wielu innych prac, jakie zawsze są wyznaczone indywidualnie. Skontaktuj się z nami i powiedz, co potrzebujesz zrobić, a przedstawimy Ci odpowiedni plan działania. Niezależnie od zakresu zlecenia zostanie ono zrealizowane terminowo i zgodnie ze sztuką.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Home Finish?

 1. Kompleksowe usługi – z nami wykończysz mieszkanie od A do Z. Wykonamy projekt, dobierzemy materiały i przeprowadzimy wszystkie niezbędne prace, dzięki czemu nie będziesz musiał na własną rękę szukać fachowców z poszczególnych dziedzin.

 2. Oszczędność czasu – zdejmujemy z barków naszych Klientów jak najwięcej obowiązków związanych z remontem. Cenimy Twój czas i nie będziemy Cię niepotrzebnie angażować w techniczne sprawy – możesz zostawić je nam, w końcu się na nich znamy.

 3. Umiejętności – dysponujemy kilkoma ekipami specjalistów z różnych dziedzin, którzy mają na swoim koncie wiele pomyślnie zrealizowanych remontów. Nie boimy się wyzwań – jeśli myślisz, że coś jest nie do zrobienia, na pewno znajdziemy jakiś sposób.

 4. Terminowość – wiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest terminowość. Z tego powodu po ustaleniu zakresu prac przedstawimy Ci realistyczny harmonogram, którego przestrzeganie będzie dla nas najwyższym priorytetem.

 5. Rzetelność – uczciwość to podstawa udanej współpracy. Wywiązujemy się z zawartych umów. W przypadku jakichkolwiek nieprzewidzianych okoliczności skontaktujemy się z Tobą, aby wytyczyć nowy kierunek działania.