Aranżacja wnętrz – Kraków

Udana aranżacja wnętrz wymaga dokładnego określenia potrzeb oraz dostosowania się do możliwości przestrzennych mieszkania. Potrzebne są zmysł estetyczny oraz doświadczenie w kreowaniu przestrzeni. Jeśli chcesz, aby aranżacją Twojego wnętrza zajęli się fachowcy, skontaktuj się z nami. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu funkcjonalnych przestrzeni z charakterem, w których użytkownicy czują się jak ryba w wodzie. Jesteśmy w stanie zaaranżować dla Ciebie zarówno jedno pomieszczenie, jak i wielopokojowe mieszkanie, a także biuro, restaurację, kawiarnię czy lokal o innym przeznaczeniu.

Etapy aranżacji wnętrz

Pierwszym etapem aranżacji wnętrz jest koncepcja układu funkcjonalnego wnętrza z proponowanym rozmieszczeniem mebli i pozostałych elementów wyposażenia. Przyjmuje ona postać rzutu poziomego w skali. Następnie tworzymy moodboard, czyli tablicę inspiracji, która obrazuje proponowane rozwiązania estetyczne, materiałowe, kolorystyczne i oświetleniowe dla każdego z pomieszczeń. Oczywiście wszystko z Tobą konsultujemy, w miarę potrzeb dokonując niezbędnych modyfikacji.

Po zaakceptowaniu przez Ciebie przedstawionej koncepcji przygotowujemy spis elementów wyposażenia wraz z cenami oraz namiarami na dystrybutorów. Dzięki temu wiesz, jakie rzeczy będą potrzebne, aby zaaranżować wnętrze w pożądany przez Ciebie sposób, oraz ile będzie to wszystko kosztować. Abyś mógł lepiej wyobrazić sobie, jak będą wyglądać poszczególne pomieszczenia po wprowadzonych zmianach, za dodatkową opłatą możemy przygotować wizualizację wnętrz. Pozwalają one obejrzeć pomieszczenia z każdej perspektywy oraz dokonać ostatecznych zmian wystroju.